Пасажирів таксі обов'язково страхуватимуть від нещасних випадків. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній раді. Співрозробники документа, члени таксомоторної асоціації  пояснюють - закон покликаний гарантувати пасажирам безпеку та захистити їх у разі ДТП. Адже нині нелегальні перевізники після аварії просто знімають "шашечки" з авто, а їхні клієнти не можуть довести, що заплатили за послугу й вибити компенсацію. Нечесних таксистів в Україні близько 85 %.  А обіг тіньового ринку перевищує 20 мільйонів гривень за рік. Якщо закон ухвалять, водії змушені будуть страхувати не лише себе та цивільну відповідальність перед третьою стороною, а й пасажира. Так звані самозайняті таксисти або "граки" мусять це робити ще з 2009 року за постановою кабміну. Але на практиці вимогу виконують одиниці.

Читайте також: Обережно, страхова компанія. Нові хитрощі страховиків по КАСКО

Андрій Антонюк, член правління "Української таксомоторної асоціації" : "Повинна бути якась відповідальність. Ми не хочемо перекласти на перевізника. Ця відповідальність, людина, якщо готова заплатити страховій компанії за ці ризики, воно повинно діяти. і саме тоді може бути наведення якогось порядку".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: такси страховка пасажиры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1577