Швидкість рук і ніякого шахрайства! Молода письменниця з китайського міста Хандан  - практично Юлій Цезар. Щоправда сім спар одночасно вона робити не може. А ось писати однаково швидко та навіть на різні теми обома руками одночасно - елементарно. 

Це цікаво : Названы самые богатые писатели на Земле

Якщо людина талановита, то вже талановита в усьому. Письменниця з китайського міста Хандан, пише свої твори мало не зі швидкістю світла. Ця жінка не закінчувала курсів швидкісного друку на машинці. На свій подив Чен Сьюан  з’ясувала, що може писати двома руками одночасно. Свій прихований талант вона виявила ще у школі. Відтоді й задумалася про кар’єру літераторки.  Нині вона може писати два різні розділи нової книги одночасно.

Чен Сьюан, письменниця : "Я пишу не тільки книги, та оповідання, я також пишу статті для різних видань. Зараз я можу одночасно писати розділ книги і статтю в журнал. До того ж одне завдання виконую китайською, а інше, приміром, - англійською".

Сильные мира сего, не достигших к 33 ничего

На цьому таланти Чен Сьан не вичерпуються. Після кількарічних тренувань вона досягла нових результатів. Приміром, нині  здатна однією рукою писати горизонтально, а іншою вертикально. Або писати зрізними мовами водночас.

Чен Сьюан, письменниця :  "Перша реакція людей, коли вони дізнаються, що я можу одночасно писати обома руками – не вірять. Потім, як правило, пробують повторити, і коли в них не виходить, тоді вже визнають, що у мене справді талант".

Корисно знати : Как написать книгу: 7 шагов к успеху

Нині письменниця працює перекладачем з англійської на китайську і навпаки. Пишається, що заробляє вдвічі більше за інших, адже роботу виконує вдвічі швидше. Із такими темпами писання, часу на творчість залишається вдосталь.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: китай талант писательница
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 904
Загрузка...
Загрузка...