Він пішов і обіцяє не повернутися. Сільвіо Берлусконі зав`язав із політикою. Цього разу - вже остаточно. Колишній італійський прем`єр пообіцяв не балотуватися на парламентський виборах, які розпочнуться у наступному році.  Сільвіо Берлусконі передумав. Лідер партії "Народ свободи" не висуватиме свою кандидатуру на парламентських виборах в Італії 2013 року. Політик зазначив, що поступається своїми політичними амбіціями заради майбутнього Італії. Пересічні італійці лише пораділи.

Читайте також: Берлускони готов продать "Милан"

Фулвіо Пасчолі, пенсіонер : " Нарешті. Ми дуже щасливі. Принаймні Берлусконі  чесно зробив крок назад. І це добре і для Італії, і для Європи - для усіх".

Джорджіо Феррі, місцевий житель : " Я не впевнений, що Берлусконі зробив це заради Італії. Я просто думаю, що його політична кар'єра добігла кінця".

В Германии обиделись на Берлускони

Берлусконі також зазначив, що зі своїм політичним наступником партія визначиться тільки після праймерізу. А станеться це не раніше 16 грудня. Сільвіо Берлусконі пішов у відставку через політичну кризу. Новий італійський уряд очолив економіст Маріо Монті.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пенсия италия берлускони
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 780