Італійці та іспанці відмовляються від ранкової філіжанки кави. Жителі цих країн просто економлять гроші. Статистика свідчить - щодня в світі випивають близько двох із половиною мільярдів чашок ароматного напою. Рекордсменами споживання завжди були країни Європи. Але останнім часом Іспанія та Італія почали пасти задніх. Незважаючи на те, що ціни на високосортну "Арабіку" за останній рік знизилися майже вдвічі, кількість випитою кави в цих державах продовжує скорочуватися.  Люди тепер більше готують тонізуючий напій вдома. І через зменшення доходів перейшли на дешевші сорти. 

Корисно знати: В Европе существенно подорожал кофе

Роберто Сілва, експерт ринку : " Ці країни з кожним роком імпортують дедалі менше кави. У середньому на два-три відсотки. І, не зважаючи на те, що попит на напій у Німеччині та Франції все ще зростає, Іспанія та Італія яскраво демонструють наслідки економічної кризи, а жителі цих країн частіше відмовляють собі у чашці кави".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена европа кризис кофе
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1362