Тим часом, держава перевірить на безпечність техніку, яка продається у супермаркетах.  Так Протягом наступного року Нацкомісія з регулювання зв’язку разом із Держінспекцією з захисту прав споживачів перевірить, як впливають  мобільні телефони, ноутбуки, планшети і навіть бездротова клавіатура на здоров"я людей.  Крім того, перевірці підлягатимуть автомобільні радіолокаційні пристрої та дистанційні пульти керування дитячими іграшками.  Приймають скарги і від самих користувачів.

Читайте також : Украинцы чаще болеют из-за кондиционеров, компьютеров и АЭС

Ігор Сиротенко, член комісії нацкомісії з регулювання зв'язку : " Застосування адміністративних санкцій до таких постачальників, вилучення цієї неякісної продукції, і т д. Це буде вибірково. В першу чергу нам цікаво чути від споживачів, в кого були якісь такі випадки, ми про це почуємо і це буде сигналом для того, щоб піти і кудись перевірити".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: техника проверки здоровье вред
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 605