Партія регіонів може знайти спільну мову у Верховній раді із Всеукраїнським об'єднанням Свобода - з деяких питань. А також з КПУ. Про це на брифінгу заявив перший заступник голови Партії Регіонів Сергій Тігіпко. За його словами, всі фракції, незважаючи на ідеологічні розбіжності, можуть бути єдиними. Він додав: що нова коаліція, яку планує створити Партія регіонів у парламенті, буде зафіксована документально. А також, за словами політика, партнери по майбутній коаліції можуть увійти і до складу українського уряду. Частина нинішніх міністрів, за прогнозом Тігіпка, перейдуть на роботу до парламенту. Утім голова уряду і лідер Партії Регіонів Микола Азаров залишиться на посаді прем'єр-міністра. 

Дивіться також фоторепортаж : Политики делают выбор: где и как голосовали Янукович, Азаров, Тигипко

Сергій Тігіпко, перший заступник голови партії регіонів : " Ціла група міністрів знаходиться в списку, і частина з них залишиться в парламенті, поруч з цим є, мені здається, потреба і інших змін, і як на мене, то якщо будуть зміни 50 відсотків і більше, то буде добре".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: тигипко сотрудничество выборы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 797