Євро-2012 дає непоганий шанс розпочати бізнес і швидко його окупити. Проте, аби зацікавити покупців, потрібен оригінальний підхід. Приміром Назар, Богдан та Микола уже заробляють на виробництві футболок-вишиванок. Традиційні кольори найкращих збірних Європи хлопці поєднали з українськими народними орнаментами. Найскладніше було підібрати тканину, адже не всі можна поєднати з вишивкою.

Микола Лавренов, співавтор ідеї: «Матеріал має бути плотний, якщо він сильно тонкий він уже не підійде. Оскільки це футболка – це демократичний вид одягу і його носять переважно в теплу пору року, щоб вона не парила, щоб вона була зручною.»

На створення одного зразка футболки потрібен майже місяць. Потім необхідно домовитися з фабрикою, яка їх шитиме. А ще подумати, як продати товар. Приміром, хлопці торгують через інтернет. І мають кілька точок у містах, де проводитимуть євро матчі. Уже сьогодні популярні вишиванки збірної України, Німеччини та Голандії. Їх купують навіть великими партіями, на корпоративні подарунки. Та на самих футболках збірних команд автори ідеї спинятися не збираються.

Нараз Дудар, співавтор ідеї: «Ми плануємо розширювати свій асортимент не лише футбольними вишиванками для європейських збірних, але й також клубними вишиванками, плануємо зробити футбольні вишиванки для найпопулярніших, як українських клубів і можливо для європейських клубів.»

Нині вишита футболка коштує 290 гривень. Та під час Євро вона подорожчає на 30 гривень. Третина від суми – це дохід підприємця. Окупається такий бізнес за кілька місяців. Тож не баріться і вигадуйте свої цікавиники, щоб заробити під час чемпіонату. Часу лишилося небагато.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1416