Доволі не звичне хобі як для бабусі обрала для себе шістдесятирічна жителька Китаю. Літня жінка танцює навколо жердини. Сун Фенчін зацікавилася цим мистецтвом, після того, як побачила дівчат у дії в Інтернеті. Старенька зізнається, нічого більш сексуального вона в своєму житті не бачила і не робила. До того ж, ці заняття дозволяють їй підтримувати гарну фізичну форму.

Сун Фенчін, танцює з жердиною: «Танець навколо жердини  дуже особливий. Усі рухи дівчини виглядають надзвичайно жіночно та привабливо. Танцівниці дуже звабливі й мені це до вподоби».

Бабуся захопилася звабливими танцями лише місяць тому і весь цей час приховувала цю пристрасть від своєї родини. Але після того, як про неї розтрубили ЗМІ, довелося зізнатися. На щастя, її чоловік, двоє синів та восьмирічна онука підтримали жінку. Сун лише шкодує, що не почала займатися з жердиною раніше. Адже нині її вік не дозволяє виконувати деякі елементи.

Сун Фенчін, танцює з жердиною: «Коли я дивлюся як танцюють молоді дівчата, дещо заздрю їм. Адже їхнє тіло здатне виконати набагато більше, ніж моє. Але я не опускаю руки. Приміром, уже навчилася підніматися по жердині, а зараз опановую навичку як навколо нього обертатися».

Ще кілька років тому, танці навколо жердини вважали справою тільки для стриптизерок. Утім, нині такі заняття як різновид фізичних тренувань все частіше обирають молоді дівчата в Європі. У Китаї цей вид мистецтва також стає популярним, однак для більшості і досі асоціюється, з непристойностями та табу.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2078