Для них на першому місці не тільки літаки. Найкращі творчі команди Національного авіаційного університету отримали нагороди 34-го фестивалю "Студентська весна". У цьому виші молоді люди реалізуються як професійно, так і творчо, хваляться його керівники. Студенти змагалися у танцях, вокалі й гуморі. Молоді авіатори жартують над прикрощами й радостями студенського життя і навіть не бояться попросити у проректора "шару" перед сесією.

Микола Кулик, ректор Національного авіаційного університету: «Жартують над проблемами. І це нам допомагає придивитися уважніше, що найбільше турбує дітей.  Чим вони живуть, над чим треба працювати. Це і користь, це і відпочинок».

Хоч як дивно, але найбільшу креативність виявляють саме представники технічних спеціальностей, каже ректор. До речі, чимало студентів мають намір шукати себе у творчості і пішля закінчення вишу.

Дарія Бузикіна, студентка інституту екологічної безпеки НАУ: «Хочу дальше развиваться в плане хореографии. Может быть, учить маленьких деток и самой дальше развиваться».

Віталій Гвоздецький, студент аерокосмічного інституту НАУ: «Творчество так и прет  изнутри, от себя. Родители хотят, чтобы получил диплом, а самому хочется совсем другого. Хочется, чтобы после концерта сказали, это было хорошо».

Попри технічне спрямування авіаційного університету, з його стін вийшли такі відомі виконавці як Тіна Кароль, Василь Бондарчук і багато інших.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 630