Усього чотириста британських фунтів - і ви побачите як Лондон заробляє гроші. У  столиці Туманного Альбіону пропонують екскурсію у бізнес-район країни - Сіті. Однак людей найбільше цікавлять не банківські установи, а коли ж нарешті подолають європейську кризу? Забудьте про історичні па м’ятки та музеї. Що ще, окрім фінансів, може цікавити людей більше в епоху економічної кризи? У Лондоні пропонують незвичайну екскурсію:  саме фінансове серце країни - район Сіті. Саме тут розташовані лондонські банки та світові корпорації. У бізнес-районі працює понад шість тисяч людей. 

Читайте також : Лондонских бомжей выгонят из города

Девід Б`юк, аналітик : " Люди не розуміють, чому банки та компанії настільки постраждали під час кризи. Вони прагнуть отримати пояснення, і чесно кажучи, мають на це право, нехай і у такий незвичний спосіб".

Сіті - один серед найстаріших районів Лондона. Він з`явився на місці першого римського поселення, заснованого у першому столітті. З вісімнадцятого сторіччя це - найбільший фінансовий центр у Європі.

Цікаво знати: Где живут миллиардеры?

Дункан Белл, аналітик : Я просто хотів подивитися на людей, які працюють у банківській сфері. Пожити хоча б два дні їхнім життям. Адже переважну більшість з них я ніколи не зустріну у своєму звичному оточенні".

Дводенний бізнес-тур обійдеться у 400 британських фунтів. Учасники обов`язково мають дотримуватися дрес-коду - діловий костюм та краватка. Під час екскурсії охочі мають можливість поспілкуватися із фінансовими гуру.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: туризм лондон туристический рынок
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 469