У 189 окрузі на Хмельниччині й досі  не визначили переможця на виборах. Окружком вже третій день не  вносить дані протоколів з мокрими печатками на сервер ЦВК. Опозиція переконана - робиться це зумисно,аби не оголошувати результати виборів , в яких, перемагає їхній кандидат. А регіонали просять перерахувати голоси ще на 9-ти дільницях, мовляв, ті запізно подали протоколи. Тим часом  в окружкомі -  повний безлад, кажуть спостерігачі: зникає системний адміністратор, операційна  зала не працює, а  голова комісії оголошує перерви, коли сама захоче. 

Напруга зросла ще більше після прийняття рішення окружкомом перерахувати голоси на двох дільницях. Вимагав цю процедуру кандидат-регіонал. Опозиціонери - протестують .

Дивіться також : Ці вибори - найбрудніші в історії - ЦВК

Олександр Мирний, представник опозиції : " Яким чином дев’ять членів комісії за відсутністю кворуму проголосували за перерахунок голосів і яким чином комісія має перераховувати  голоси,які вже були прийняті комісіє і не було зафіксовано жодного порушення при прийнятті".

Валентина Пасічник, член 189 ОВК : " Перевірено цілісність усіх і наявність усіх пакетів документів, одноголосно прийнято і тепер ми перечуємо самі собі, висловлюємо недовіру самі собі, приймаючи дану скаргу, шановні колеги, дійсно не знаю, чому ми пішли на поводу по даному питанню. Паралельний підрахунок є у вас, ви ж знаєте, що програєте? – дайте, хай комісія попрацює, я розумію, чому ви не визнаєте результатів і мучите людей?".

Четвертий день після виборів, а бюлетені досі рахують

Та кандидат-регіонал вимагає перерахунку голосів ще на 9-ти дільницях Нетішина. Мовляв, вони пізніше за інших здали в окружну комісію протоколи, напевно щось на фальшували.

Віталій Олуйко, кандидат в народні депутати : " Друзі,після того як комісія  прийме рішення,.я прийму будь-яке рішення. Я законослухняний громадянин  цієї країни".

Однак цього разу окружком заяву відхилив. А свободівець вже подав скаргу до суду. 

 Ігор Сабій, кандидат в народні депутати : " Нібито дільниці порушили правила транспортування бюлетенів до окружної виборчої комісії,тобто вони здалися не невідкладно, а через 46 годин. Зрозуміло,що в тих умовах,коли 293 виборчі дільниці - здатися через хвилину після підрахунку голосів - є нереально,тим паче,що всі були свідками того,що комісія сама  затягувала прийом голосів".

Дивіться також : В деяких округах досі не можуть порахувати голоси виборців

Наразі окружком  продовжив приймати  від дільничних комісій протоколи, які через розбіжність в кількості зіпсованих бюлетенів з кількістю невикористаних, завертала ЦВК.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: выборы голоса хмельницк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1797