Аргентинській столиці знову протестували. Населення обурили змінами у конституції, які запропонувала президентська партія. Законопроект дозволить президенту Крістіні Кіршнер балотуватися на третій строк.

Цікаво знати : Аргентина предоставила право молодежи голосовать с 16-ти лет

Аргентинці протестували проти політики президента Крістіни Кіршнер. У акції взяли участь понад сімсот тисяч людей. Озброївшись каструлями та сковорідками,  мітингувальники зібралися на центральній площі Буенос-Айреса. Ще понад двадцять тисяч людей оточили президентську резиденцію у передмісті столиці. Люди невдоволені станом економіки. У країні  інфляція - 25 відсотків. Також вони протестують  проти конституційної реформи.  Якщо парламент ухвалить її - Кіршнер  здобуде право балотуватися на третій термін.  

Корисно знати : Аргентинские фермеры спасают урожай молитвами

Хуан Веотас, мітингувальник : " Я проїхав понад сто кілометрів, щоб висловити свій протест. Бо впевнений: аргентинці повинні відкрито говорити про невдоволення владою, а не сидіти вдома перед телевізорами. Свою незгоду ми також маємо продемонструвати на президентському голосуванні".

Уперше Крістіну Кіршнер обрали на посаду керівника держави у 2007-му. Рік тому вона знову перемогла. За даними опитування, вісімдесят відсотків аргентинців не підтримують внесення змін до конституції.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: протесты аргентина страйк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 501