У Британії з аукціону продадуть ескізи одного з найдорожчих художників - Густава Клімта. Малюнки створені звичайним олівцем, а коштують - десятки тисяч доларів. Адже вони - перший зразок еротичного мистецтва. Аукціонний дім "Бонемс" розпродає роботи Густава Клімта. Австрійський художник - основоположник модерну. На  картинах, створених простим олівцем, митець зображав оголене жіноче тіло. Ось за цей малюнок жінки з дитиною на руках планують виручити до вісімдесяти тисяч доларів.

Дивіться також:  США повернули Мексиці 4 тис. вкрадених артефактів

Рут Грем, мистецтвознавець : " У Клімта є багато робіт, написаних маслом. Однак жіноче тіло він завжди малював простим чорним олівцем. Ці картини особливо цікаві колекціонерам - адже це перший прояв еротизму у мистецтві".

Це цікаво : У Франції продадуть речі королеви Марії-Антуанетти

Клімт малював  сотні  ескізів щодня. Більшість із них опинилися у приватних колекціях. Роботи художника - одні з найдорожчих у світі. Особистий рекорд митця - картина "Поцілунок". У 2006 році її продали майже за 88 мільйонів доларів анонімному покупцю.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аукцион картины художник ескизы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 996