Машини в Україні не реєструють уже майже тиждень. Зазначають у деяких автосалонах. Все через збій у новій Національній автоматизованій інформаційній системі ДАІ.

ГАИ готовит киевских водителей к дождю

Повідомляє Комерсант-Україна. Ввели систему з початку року. Хоча мала працювати ще у 2011-му. У ній повинні були об'єднати бази даних місцевих підрозділів ДАІ про зареєстровані автомобілі, видані документи та накладені адміністративні стягнення. Наразі у Державтоінспекції визнають проблеми. Утім,  кажуть, що в реєстрації машин ніхто не відмовляє. Просто це забирає більше часу, ніж 10-15 хвилин.

В Киеве водители массово нарушают правила

Наталія Сторожик, начальник прес – служби ДАІ у м. Києві : " Все, кто обращаются, получают необходимый пакет регистрации транспортных средств. Просто они не 10 минут тратят на это, а чуть больше времени. Но это все равно меньше, чем было раньше. Регистрация по единому окну дает больше положительных моментов для каждого владельца".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: автомобили регистрация гаи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2610
Загрузка...
Загрузка...