У Дніпродзержинську відкрили найбільший регіональний центр для платників податків. Його оснастили найсучаснішим комп’ютерним обладнанням та інноваційною системою вентиляції. Усе працюватиме для скорочення часу обслуговування підприємців, водночас із дотриманням суворих стандартів та нормативів, обіцяють у Державній податковій службі.

Читайте також: Податкова спитає з платників податків

 У Дніпродзержинську відкрили найбільший в Україні  регіональний центр з обслуговування платників податків. До послуг місцевих підприємців понад 600 квадратних метрів корисної площі.  Тут  бізнесмени зможуть отримати повний спектр послуг. Тепер набагато простіше стати на облік,  отримати  документи і консультацію. Обслуговуватимуть клієнтів 52  висококваліфіковані спеціалісти. 

Валерій Черняк, 1-й заступник голови ДПС у Дніпропетровській обл. : " Благодаря такому обслуживанию значительно лучшим и будет взаимопонимание между бизнесом и этим. Не надо стоять ни в какой очереди, как вы видите. Количество поступающих в Днепродзержинск налогов, мне кажется, будет значительно больше, потому-что все люди видят, что бизнес выходит из тени".

Дивіться також: Гроші, зароблені гастарбайтерами в Україні, не оподатковують

За даними податкової, кількість підприємців у Дніпродзержинську зросла на три тисячі і сягає понад 22 тисячі осіб. За  дев’ять місяців цього року  вони сплатили до бюджету приблизно 500 мільйонів гривень, що майже на сто мільйонів більше, ніж торік.

Олександр Ганделян, приватний підприємець : " Я думаю, что мы сюда будем ходить не только, как на работу, не на сдачу каких-то налогов и отчетов, а просто как к друзьям, грубо говоря. И я думаю, что тут будет намного высший уровень обслуживания самого центра, чем был предыдущий".

Корисно знати: Із 2013 року декларувати дохід треба буде обов'язково

До кінця року державна податкова служба планує відкрити ще вісімнадцять центрів обслуговування платників податків. Тоді їх по всій Україні стане аж 476. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: налоги податки закони
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1443