У Франції обрали найкращий танцювальний гурт в стилі брейкданс. Позмагатися у вправності до міста Монтельє приїхали танцюристи з усього світу. Втім, перемога цього року, як і минулого, дісталася корінним французьким танцюристам. 

У Франції за першість позмагалися брейкдансери з усього світу. На конкурс до міста Монпельє з’їхалися дев’ятнадцять танцювальних колективів, аби показати п’ятьом вимогливим суддям усе, на що вони здатні. Відкрили конкурс  шестихвилинними постановками у виконанні кожної з команд.

Дивіться також відео : Як "Королі танцю" показали геометрію рухів

Судді уважно слідкували за танцюристами. Оцінювали буквально всі деталі: синхронність виконання рухів, поведінку кожного учасника гурту на сцені, хореографію, навіть музику, яку танцівники обрали для виступу.

П'єр, танцівник : " Моя команда перемогла у конкурсі торік. І це було не просто. Але цього разу судді знову підвищили вимоги, і нам доведеться викластися на повну, аби втримати своє звання лідерів".

З піснями, танцями і з демонстрацією раритетів у Києві відкрили фестиваль Британського кіно

Перемогу в змаганнях здобули  лідери минулорічного конкурсу – французька танцювальна група "Вагабонд". Хлопці зізналися, що  дуже прагнули втримати першість, і додали, безмежно радіють з того, що їм це таки вдалося. Перші змагання з брейкдансу провели в столиці Німеччини у 1990-му році.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: конкурс франция танцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1676