У Франції на аукціоні продадуть речі страченої королеви Марії -Антуанетти. Серед лотів - одяг та взуття. Вік усіх речей - понад два століття.

У Франції з молотка пустять речі страченої королеви Марії -Антуанетти. Торги присвятили двохсот -дев’ятнадцятій річниці її смерті. Серед лотів - сукні, корсети та особисті речі. Приміром, ось цю білу майку Марія-Антуанетта носила, коли була ув`язнена у замку в Парижі - усього за кілька місяців до своєї загибелі. Та найцікавіший і найдорожчий екземпляр - туфлі з зеленого шовку та білої шкіри. Це взуття королеві подарував один із прихильників.

Цікаво знати: Американец решил продать на Ebay свою жизнь

Сиріл Буле, експерт : " Це дуже рідкісна пара взуття. Адже вона належала самій королеві. За 20 років моєї роботи я бачу туфлі такої знатної особи на аукціоні вдруге. Імовірно це винятковий випадок. Тож не дивно, що лот викликав великий інтерес у колекціонерів з усього світу".

Дивіться також: Речі легендарного "роллінга" Ронні Вуда розпродадуть

Загалом на торгах планують продати близько 350- трьохсот п’ятдесяти речей, які належали також й іншим монаршим родинам Франції. Марія-Антуанетта - дружина французького короля Людовика Шістнадцятого. Її стратили під час революції у 1793 році.  

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аукцион франция королева вещи
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 786