Понад чотириста мітингувальників постраждали під час антипрезидентських протестів у Єгипті. Бійка сталася у місті Ель-Махала-ель-Кубре, що за вісімдесят кілометрів від Каїра. Тисячі людей намагалися штурмувати місцевий офіс провладної сили "Братів-мусульман". Вони закидали будівлю камінням та коктейлями "Молотова". Члени партії оборонялися арматурою та бітами, а потім хтось застосував зброю.

Читайте також : Египетские суды прекращают работу, протестуя против политики президента

Абдель Хамід Рамадан, протестувальник : " Люди втомилися від цієї політики. Безробіття зростає, жодних демократичних реформ ми так і не побачили. Що зробив за рік президент Мурсі? Він тільки розділив країну навпіл - ось і все".

Президента Египта обвинили в государственном перевороте

Протести у Єгипті розпочалися після конституційної реформи президента Мурсі. Згідно з новим законом ніхто не має права оскаржувати чи скасовувати рішення глави країни, зокрема й суди. У адміністрації президента зазначають, що постанова має тимчасовий характер. А сам Мурсі начебто збирається переглянути наказ.   

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: пострадавшие протест єгипет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 478