У Греції заарештували відомого журналіста Костаса Ваксеваніса. За те, що він опублікував список багатіїв країни. Репортер оприлюднив імена понад двох тисяч греків, які мають багатомільйонні рахунки в банках за кордоном, а також підозрюються у несплаті податків. Свій документ чоловік назвав "списком Лагард", оскільки, за його словами, цей перелік передала грецькій владі тоді ще міністр Франції, а нині голова Міжнародного Валютного Фонду Крістін Лагард. Тоді, цей список навіть не стали перевіряти, адже у ньому значилися імена одразу двох міністрів. Їх  журналіст і звинуватив у приховуванні правди від громадян. Яке саме покарання нині світить репортеру, не відомо. Він впевнений: ні в чому не винен.

Дивіться також : Греки живуть без грошей. Замість банкнот використовують Теми

Костас Ваксеваніс, журналіст : "Я лише виконав свою роботу, зробив те, що має зробити журналіст. Розкрив правду, яку приховували від людей. Якщо хтось і повинен відповідати перед законом, так це ті міністри, які заховали список, а потім заявили що його взагалі не існує".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд греция журналист арешт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 822