У Хмельницькому на чверть подорожчав проїзд у громадському транспорті.  Таке рішення ухвалив виконавчий комітет міськради на прохання комунального підприємства та асоціації перевізників. У Кам'янці-Подільському пішли іншим шляхом. І технічні та матеріальні проблеми  міського комунтрансу  вирішили подолати  за рахунок пільговиків. Безкоштовний проїзд для  пільговиків у  Кам’янці - Подільському  відтепер  лише  з 10-ї до 16-ї. В інший час  та у вихідні - потрібно платити. Пенсіонерам чиновники пояснили - це  для того, аби вони не їздили в години пік. Коли в автобусах повно школярів, студентів і робітників.

Корисно знати : Киев может лишиться остановок

Ростислав Гуценюк, пенсіонер : " Бажано,щоб вихідні дні зробили,так як вони спиняються на тому, що школярі не можуть сісти,то субота,неділя школярів нема,можна зробити безкоштовно".

У Комунтранссервісі зізналися: скоротили преференції пенсіонерам найперше для того, аби отримати додаткові кошти. Досі працювали собі на збиток.

Руслан Пристач, директор Кам'янець-Подільського Комунтранссервісу : " Сьогодні вартість проїзду в комунальному транспорті міста складає 1.50 і він є не рентабельним. І тому,щоб не підвищувати вартість проїзду ми пішли на обмеження проїзду пільгових категорій населення. Ми проаналізували обмеження і получили збільшення виручки  і ми можемо на сьогоднішній день ремонтувати  швидше автобуси".

У водіїв-нелегалів забирають ліцензії

У Кам’янці - Подільському  - кожен третій пасажир  - пільговик,  підрахували  чиновники. На безкоштовні перевезення держава виділяє субвенції з бюджету. Цьогоріч недоплати - на 230 тисяч гривень.

Людмила Позинюк, начальник  міського управління праці та соцзахисту : " Нам не вистачає грошей  і вже ми не реєструємо вересень-жовтень місяць на відшкодування нашому підприємству комунальному гроші. І додатково для того,щоб до кінця року здійснювати ці перевезення, нам  ще необхідно ще 880 тисяч гривень".

В Украине подорожает проезд в поездах

За графіком  у Кам’янці Подільському пільговиків возитимуть,  доки держава не  розрахується з  боргами.  Якщо ж  фінансова ситуація не поліпшиться, вартість проїзду в комунальному транспорті підвищать, як зробили це у Хмельницькому.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: проезд подорожание хмельницкая область
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1419
Загрузка...
Загрузка...