Канада запустила пластикові гроші. В країні надійшли в обіг нові 20-доларові банкноти з полімерного матеріалу. Захист від підробки забезпечують смужки із вдрукованим голографічним зображенням, прозорими "вікнами" у формі кленового листка, а також спеціальним мікро -друком.  Як зазначили в Банку Канади, ці купюри - "результат тісної взаємодії фізиків, хіміків, інженерів та інших експертів у галузі виготовлення грошових знаків".

Корисно знати: Деньги должны работать на Вас. Мифы и реальность о богатстве

На лицьовому боці банкноти  відтворили  портрет королеви Великої Британії Єлизавети II, на звороті – зображення меморіалу на честь канадців, які полягли на фронтах  Першої світової війни. Виробництво полімерних банкнот обходиться майже вдвічі дорожче, порівняно з паперовими. У середньому на десять центів на кожній купюрі. 

Це цікаво : Держать деньги на банковских депозитах стало рискованно

Але служити вони можуть  приблизно в чотири рази довше. Полімерні купюри вже перебувають  в обігу в Австралії, Новій Зеландії, Румунії та Мексиці. І, як відзначають експерти, це нововведення привело до різкого зменшення кількості фальшивих грошових знаків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги канада пластик
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1059