Китайська Народна Республіка потішить туристів новим досягненням швидкісних залізниць: тепер дістатися зі столиці  Пекіна до південного Гуанчжоу можна буде не тільки літаком, а й потягом усього за вісім годин.

У Китаї відкривають найдовшу у світі швидкісну залізницю. Магістраль завдовжки понад дві тисячі кілометрів з'єднає Пекін із містом Гуанчжоу на півдні країни. після  її введенням час у дорозі скоротиться із 22-х годин до восьми. Потяги мчатимуть зі швидкістю триста  кілометрів за годину. 

Читайте також : Китайским генералам запретили ездить с "мигалками"

Чжоу Лі, начальник відділу науки і техніки залізниць Китаю : " Високошвидкісні залізниці необхідні для піднесення національної економіки.  Багато держав світу активізували свою економіку шляхом розвитку таких залізниць".

Пекін уже пов'язаний з іншими китайськими містами стрімкими поїздами. Так, зі столиці республіки за п'ять годин можна дістатися до найбільшого порту світу - Шанхая. Перший швидкісний потяг за цим маршрутом пішов улітку 2011-го року. Та, попри всі переваги такого транспорту, на нього вже впала тінь трагедії. У липні в катастрофі загинули 40 людей.

Це цікаво : Китайские рыбаки выловили Porsche Cayenne

Чжоу Лі, начальник відділу науки і техніки залізниць Китаю : " Ми розробили повний спектр ефективних заходів з управління ризиками для безпеки в найрізноманітніших аспектах. На цих потягах працюватиме спеціально навчений персонал, стоїть найновіше обладнання. На даний момент  безпека цілком під контролем".

За планом китайського уряду, розвиток високошвидкісної залізниці в країні - один із пріоритетних напрямків. До 2020-го року в Піднебесній планують прокласти 16 тисяч кілометрів спеціалізованих колій.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: поезд открытие китай железная дорога
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1599
Загрузка...
Загрузка...