Вони пенсіонери, але старість їх лише прикрасила. приміром цьому Buick уже 73, але вигляд він має як із конвеєра, а то й ліпший. Кожна машина це не лише купа блискучого заліза, але й окрема історія.

Це не якісь експонати з музею, вони на власні фари бачили світову історію. Приміром ось це Chevrolet 38 року випуску пережило війну.

ФОТО: Легендарные авто "Бонда" и "Таксиста". Выставка ретро-автомобилей из кино

Андрій Андреєв, колекціонер раритетних авто: "В 39 году она уже приехала в Киев и была в киевском военном округе, прошла войну, возможно была на ялтинской конференции."

А на цьому Volvo у 70-80-х роках їздив міністр національної безпеки Німеччини Ерік Мільке. Мали такі машини лише німецькі урядовці.

Читайте: Автомобиль Бонда из "Кванта милосердия" продан за $390 тысяч

Владислав Гончаренко, колекціонує ретро-автомобілі: "Это очень редкий автомобиль их выпущено было всего 69 штук специально по заказу правитеольства германии".

У країнах пострадянського прострору таких Volkswagen лише три. Він заводиться з півоберту і розганяє 50-річну машину аж до 200 кілометрів за годину. Рідний двигун одного з найрідкісніших Rolls-Royce у світі працює ніби  щойно з заводу. Схожу машину у своїй колекції має Елтон Джон, а в Україні вона єдина. У салоні оббивка з французького каштану та високоякісної шкіри.

Раніше у вереснів  у столиці показали новинки автопрому (ВІДЕО).

Андрій, знавець ретро-машин: "В паспорте даже указано, что эта кожа, когда было убито стадо, даже то время, когда она была вычинена, изготовлена, вео указано в паспорте этой книги. У ролс-ройса есть неотличимый запах от других автомобилей, даже в новых ролс-ройсах используют духи что б было похоже".

Скільки коштують - ексклюзиви власники не говорять. Але запевняють, все одно не продадуть. 

Дивують українців не лише ветерани. Є й оригінальні новинки. Приміром ось цей триколісний автомотоцикл. У цьому сидінні почуваєш себе як за кермом літака.

Дивіться сюжет: Старовинне авто як інвестиція

Багато кнопок, а на передній панелі усіх приборів і не злічити. А ще у незвичного пересувного засобу багажник автомобіля, а капот ... мотоцикла.

Такі винагороди ця красуня вигравала три роки поспіль. Кожна її деталь тюнінгована. 

Павло, власник машини: "Даже поддон картера в шахматную досочку сделаный полакированый".

Кермо із ланцюга, фари з зубами - це справжній дракон. Його Леонід робив півтора роки.

Корисно знати:Японці розкуповують автомобілі в стилі ретро

Леонід Пелихов, власноруч зробив машину: "Мотор від Волги ГАЗ-24, мости від Волги. Все решта зроблене своїми руками".

Налякати грізна машина може не швидкістю, хіба звуком.

Леонід Пелихов, власноруч зробив машину: "І ричить, агресивна, аж страшно, глушителя немає, тому на три квартали чути".

Це цікаво: Оригинальные автономера: ЫЫЫ, Спрут и Горилка

Леонід каже, зробив таку машину для себе, бо особливої цінності авто не має. Раритетів та їх копій, конструкторських моделей та сучасних авт на виставці аж 160. Їх загальна вартість близько 5 мільйонів доларів.

Тетяна Стець, Василь Дендін, новини UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: автомобиль автовыставка ретро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2906