У столиці Португалії на вулиці вийшли поліцейські. Понад дві тисячі правоохоронців організували акцію  в  центрі Лісабона. Вони висловили своє невдоволення новими заходами економії, які  уряд країни запланував у  бюджеті на 2013-й. Протестувальники вимагають відставки прем’єр-міністра Португалії Педро Касос Коельйо.  На початку року офіційний Лісабон звернувся до Брюсселя з прохання про матеріальну підтримку. Лідери ЄС погодилися дати більше ніж сто мільярдів доларів, в обмін за масштабні урізання бюджетних витрат. Правоохоронці кажуть: не хочуть потерпати через колишню  безвідповідальність посадовців. 

Дивіться також : Греція страйкує - все зупинилося

Паоло Алмедіа, учасник акції протесту :  "Ми правоохоронці, але ми також громадяни країни. У нас є свої права, і ми маємо право їх відстоювати та захищати. Ось чому ми тут".

Іспанські освітяни розпочали 3-денний страйк

Педро Гонсалес, учасник акції протесту : " Ситуація, яка нині склалася в країні, негативно впливає на всі покоління. Як на молодих, так і на літніх людей. Головне завдання нині – це знайти цивілізований шлях, як поліпшити наше становище без конфліктів".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: полиция португалия страйк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 886