Вдих-видих. В  столиці Мексики провели масове заняття його для всіх охочих. На запрошення відкликнулися аж 15 тисяч чоловік. Всі вони по практикували популярну нині - наам-йогу, а потім зізналися, що відчули духовну єдність один з одним. Кажуть: саме цього не вистачає нині двадцяти-мільйонному мегаполісу.

Тисячі мексиканців вирішили зробити ранок корисним для здоров’я. У столиці країни на центральній площі провели масове заняття йогою. Приєднатися до нього виявили бажання аж 15 тис. людей.

Читайте також : На мексиканской ГЭС запустили турбины украинского производства

Клої Дегарза, учасниця заходу : "Це заняття не просто спортивний урок – а захід, який має об’єднати серця жителів міста".

Для такого мегаполіса, як Мехіко, з населенням 20 мільйонів людей, котрі постійно поспішають у власних справах, спостерігати таке явище, як спільне заняття йогою доволі дивно. Мабуть, саме ефект неочікуваності  й надав цьому заходу резонансу.

Серджіо Флорес, учасник заходу : " Світ стає більш матеріалізованим. Тож такі речі, як людяність та сентиментальність перетворюються на справжній дефіцит. Мені здається, подібні заходи проводити вкрай важливо". 

Дивіться також : У Мехіко відкрили 12-ту лінію метро

Аби привабити якомога більше людей до заходу,  організатори обрали найпопулярніший нині у світі напрям йоги – наам. Саме йому нині надають перевагу такі зірки світової величини, як Мадонна та Демі Мур.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мексика занятие йога
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 893