За кілька годин після вбивства тіло Еріберто Ласкано, голови наркокартелю "Зетас" викрали невідомі озброєні люди. Про це повідомляє прокуратура Мексики. Там запевняють, перед зникненням особу вбитого вдалося ідентифікувати за відбитками пальців. Таким чином, сумнівів у тому, що вбитий мексиканськими морськими піхотинцями чоловік справді був головою найбільшого мексиканського наркокортелю - не залишилося.

ФОТО: Заброшенный остров великого наркобарона Пабло Эскобара

Еріберто Ласкано на прізвисько "Кат" належав до числа найбільш розшукуваних злочинців Мексики. Він народився у 1974-му і в 17 років вступив на службу до мексиканської армії. Там його завербував наркокартель "Гольфо", де йому довірили очолити каральний загін, який пізніше відокремився в окремий картель "Зетас". Зараз "Гольфо" і "Зетас" ворогують.

Боротьба з наркоторгівлею - один із головних напрямків політики президента Мексики Феліпе Кальдерона. Незважаючи на всі зусилля влади,  з  2006 року  жертвами наркоторговців стали близько шістдесяти тисяч людей.

Альберто Ілас, аналітик: "Із 1998 року Еріберто Ласкано керував  кримінальною імперією, яка нині працює в понад 140-ста сорока країнах світу. Тож, доволі наївно думати, що, вбивши лідера цієї системи, ми зможемо її повністю ліквідувати. Для того, аби викорінити організовану злочинність із Мексики, варто винищити першопричини її виникнення. А це, по-перше, попит на наркотики серед самих мексиканців. А також бажання багатьох місцевих громадян за будь-яку ціну нелегально потрапити до Сполучених Штатів. Якщо цьому покласти край, злочинцям не буде чого робити".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мексика тело наркотики наркоторговля наркобароны
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1289