У Нью-Йорку відкрили незвичайну виставку. У залі музею Метрополітан виставили фото-маніпуляції, які датують початком двадцятого століття. У ті часи графічних програм, на кшталт Photoshop, не було.

У Нью-йоркському музеї мистецтв Метрополітан відкрили виставку фото-містифікацій. Роботи датують першою половиною 20-го століття. На них - різноманітні маніпуляції із зображеннями. Тут можна побачити і газетні  "качки", наприклад, дирижаблі, які приземляються на нью-йоркські хмарочоси, і навіть ретушовані політичні світлини із радянськими лідерами. За словами організаторів заходу, його особливість у тому, що всі експонати – витвір фотографічного мистецтва.

Дивіться також: У Німеччині стартував книжковий ярмарок

 Ніа Файнман, куратор виставки : " Зараз змінити світлину можна буквально за кілька секунд у таких програмах, як приміром Photoshop. Раніше у фотографів та дизайнерів не було такої розкоші, тож будь-які доповнення чи зміни на знімках того часу – результат кропіткої роботи  та винахідливості людей".

Окремий розділ виставки присвятили світлинам привидів - такі листівки були особливо популярними на початку минулого століття. А ще поділилися, як саме тодішні фотографи-новатори  досягали такого ефекту.

Цікаво знати: Історію виникнення Франції можна побачити у 3D форматі

Ніа Файнман, куратор виставки : " Такого ефекту досягали буквальним стиранням зображення людей із фото під час його проявлення. Ідеально видалити особу з картки було тоді неможливо. Залишався такий собі ореол, його і видавали за привида, якого вдалося зняти на плівку".

Подивитися на цікаві примірники фото-маніпуляцій можна буде аж до січня 2013-го року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: фото нью йорк виставка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 918