Меню від верблюда. У Об`єднаних Арабських Еміратах з`явилася незвичайна кав`ярня. Там можна спробувати каву із верблюжачим молоком. А заїсти незвичайний напій – біфштексом, теж з корабля пустелі. Так в країні намагаються відродити  традиційну їжу.    

Полюбляєте каву? Тоді вам просто необхідно спробувати цей ароматний напій із верблюжим молоком. Щоправда, посмакувати делікатесом можна тільки у кав`ярні в Об`єднаних Арабських Еміратах.

Дивіться також: Молоко, що зберігається півроку: Хімія чи сода?

Софі Блік, відвідувачка кафе : " Я вперше спробувала верблюже молоко. Воно дуже відрізняється за смаком від  коров'ячого. Але до цього потрібно звикнути. Воно дуже корисне".

Окрім кави, у меню від верблюда   - лате, біфштекси та фахітас - м`ясо з овочами у перепічці. У такий смачний спосіб місцевий підприємець намагається відродити національні традиції країни. Адже саме верблюже молоко багато століть допомагало вижити у суворих пустелях Еміратів кочівникам і торгівцям. Крім того, воно набагато корисніше за   коров`яче.

Див. також: На полицях українських магазинів з’явиться "Еко – молоко"

Джассім аль-Бастакія, власник кафе : " За своїми корисними якостями верблюже молоко найближче до  материнського. У ньому у 10 разів більше заліза та у три рази більше вітаміну Це, ніж у коров`ячому. Тому у нас з`явилася ідея створити каву, яка приноситиме найбільше користі для здоров`я".

Поки в Емірати верблюже молоко - дефіцит.  Адже там кораблів пустелі розводять перш за все для спортивних перегонів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: кафе кофе оаэ верблюд
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 566