У Перу знайшли старовинні артефакти, яким більше тисячі років. Усе це - ритуальні предмети. Археологи вважають, що знахідки відкриють багато нових історичних подробиць про життя стародавніх народів. Адже археологічні реліквії відносяться до розвиненої цивілізації, яку завоювали інки.

Читайте також: В Израиле нашли самые древние спички

У стародавньому місті інків Мачу-Пікчу знайшли ритуальні предмети. Серед знахідок - глиняні глечики, чаша для церемоній, 10 малахітових намистин та бронзові застібки. Артефакти розкопали на 70-сімдесяти-сантиметровій глибині у дворі храму. На думку археологів, деякі предмети  можуть  належати цивілізації Чіма. А це означає, що їм не менше ніж тисячу років. Чіма проживали на півночі Американського континенту. У 15 столітті їх завоювали інки.

Карлос Дельгадо Вернер, археолог : " Інки захопили північ Американського континенту, а потім перейшли також і на бік моря. Вони прагнули до інтеграції та розширення територій. Це був войовничий народ, який підкорив багато інших племен".

Це цікаво : Знайшли Біблію, в якій є одна з втрачених глав Євангеліє

Мачу-Пікчу розташоване на висоті майже двох із половиною тисяч метрів над рівнем моря. Кілька століть тому жителі з невідомих причин залишили цю територію, відтоді  вона безлюдна. На початку 20 століття місто випадково знайшли археологи. Із тих пір старовинне поселення інків не перестає приваблювати любителів історії.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ученые артефакты перу
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1398