У проект бюджету заклали  курс  - 8-50. Про це повідомив лідер фракції регіонів Олександр Єфремов. Це на тридцять копійок більше, ніж Мінфін пропонував спочатку.  Зростання ВВП прогнозують на 3 і 6 десятих  відсотка. А ось інфляція має становити не більше ніж 6 процентів.  Згідно із законом, зарплати та пенсії індексуватимуть залежно від рівня зростання цін.  У  фракції Партії Регіонів упевненні - проект затвердить старий склад депутатів, - можливо, навіть у четвер. Водночас, спікер парламенту Володимир Литвин уже назвав проект бюджету поганим, бо розробляли його нашвидкуруч. Однак додав, вигідніше мати цей поганий соціальний бюджет, ніж втратити всі виплати.

Дивіться відео : Кабінет Міністрів сьогодні зареєструє проект держбюджету на 2013 рік

Володимир Литвин, голова Верховної Ради України : " Якщо не буде проекту державного бюджету, то вступає в дію норма однієї дванадцятої за попередній рік. Для людей вигідніше мати в соціальному плані цей поганий бюджет, ніж одразу втратити бюджетникам і всім тим людям, які отримують соціальні виплати".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: украина бюджет доллар проект
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1327