Найбільше про вбиральні знають у Південній Кореї. Там відкрили перший у світі парк туалету . Мета - розказати про його  історію. Та повеселити відвідувачів цікавими фактами. У Південній Кореї відкрився перший у світі парк туалету. Він розташований у 45 кілометрах від Сеула, у містечку Сувон. На невеличкій території зібрали вбиральні усіх часів та народів - від давньоримських до сучасних, нашпигованих електронікою унітазів.

Цікаво : В Киеве отметили день туалета. Почему важен этот праздник?

Лі Юн-Сук, директор парку : " Ми відкрили це місце із різними смішними скульптурами, аби люди дізналися більше про історію туалету. Зараз до нашого парку щодня приходять сотні відвідувачів, серед яких - багато іноземців".

Відвідувачі залюбки фотографуються зі скульптурами, що завмерли у відповідних позах.  Музей на території парку також зроблений у вигляді унітазу. Усередині можна дізнатися багато цікавенького з туалетного життя. Наприклад, прослідкувати еволюцію вбиральні.

Оппозиция требует установки биотуалетов возле ЦИК

Меліса, туристка з США: " Я думаю, що цей парк зможе змінити ставлення  людей до цієї теми. Особливо тих, хто соромиться говорити про туалети. Тому що те, що ви тут побачите, змусить вас сміятися".

Раніше музей був домівкою  мера Сувона. Саме він запропонував відкрити такий парк.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: корея парк туалет
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 613