Чемпіон світу з боксу Кличко проти чемпіона світу з боротьби  Тадеєва. Про це шоу у Раді мріють чи не усі українці. Відомий боксер жартома заявив: готовий битися у Верховній Раді! Але тільки за гроші!  Якщо парламент заплатить за трансляцію. Ми вирішили змоделювати ситуацію. Хто виграє, якщо у битві зійдуться найвідоміші спортсмени Ради.

"Если еще хоть кто-то дотронется до меня, я предупредил каждого".

Ось такі реалії можуть повторитися вже у новому парламенті, адже Віталію Кличку - чемпіонові світу у надважкій вазі може протистояти трикратний чемпіон світу з вільної боротьби Ельбрус Тадеев  і володар олімпійського золота двометровий баскетболіст Олександр Волков. Тренер з кікбоксингу Микола говорить, що у реаліях нинішнього парламенту ще невідомо, хто перший впаде в нокдаун на парламентську підлогу

Микола, тренер із кікбоксингу : "Не, ну в такой возне конечно лучше борцу. Привык к захватам, толкание боксер привык к ударам. Понимаете тут разный вес у Тадеева и у Кличко. Но Кличко Чемпион мири по боксу среди профессионалов. Это человек-машина, которая может снести тут всех без всякого труда".

Борис Циганюк - тренер з дзюдо та ушу з понад двадцятирічним стажем наочно показує як за допомогою захватів та кидків активно боротися проти боксерів. 

Борис Циганюк, тренер з дзюдо та ушу : " Коли зустрічаються два майстри спорту по боксу та майстер спорту по самбо чи дзюдо. Іде двійка лівий прямий. Затягуємо, підходимо і відхват.

Окрім кулаків та стільців, що літають по залу можна використовувати і прийоми ближнього бою, але народним обранцям використовувати їх у парламенті не рекомендують.

Борис Циганюк, тренер з дзюдо та ушу : " В ближньому бою працюють що: працюють коліна, працюють долоні, надавлювання ну і кидок через стегно самий простий. Якщо ти працюєш проти двох  - трьох, тут саме головне не зачепитися один на один. Тут ви упали в партер, вас доб’ють другі".

Професійні кікбоксери кажуть: більшість народних обранців б’ють взагалі непрофесійно,  а просто царапаються та жбурляються стільцями.  Що, до речі, може призвести до серйозних наслідків.

Микола, тренер із кікбоксингу : " Та это бог его знает какая школа. Стулом по голове это не боксинг - кикбоксинг - это ужасно и это представители закона и порядка. А вот если убьют человека стулом - что тогда. Ужас".

Зрештою, Віталій Кличко навряд по справжньому махатиме кулаками у Раді. Але українці вірять, що і на старуху буває проруха.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: кличко депутаты вр бой
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2904
Загрузка...
Загрузка...