Держслужбовець - людина потрібна і має бути застрахована. У цьому переконані російські чиновники. Навіть вирішили створити окреме агентство. А ось їхні українські колеги в чергу за полісами не стають. Російське Міністерство фінансів хоче створити окреме федеральне агентство, яке відповідатиме за страхування органів державної та муніципальної влади. Поява окремої структури, на думку тамтешніх чиновників, допоможе втричі скоротити державні витрати на послуги страхових компаній. В Україні така система не приживеться, переконані вітчизняні аналітики. Наші чиновники купувати поліси не люблять. Принаймні про це свідчать їхні декларації про доходи.

Читайте також : Страховые компании потеряли 64 тыс. полисов ОСАГО. Их продают на дороге

Олександр Залєтов, заступник голови ради Ліги страхових організацій : "  95% в цій декларації є графа про витрати на страхування. Вони ставлять прочерк. Хоча у них є майно, у них автомобілі,  у них є здоров"я власне, своїх дітей.  Наявність у чиновників можливості лікування у особливих клініках створює умови, що  у нас не розвивається медичне страхування".

За минулий рік страхові компанії заплатили 100 мільйонів гривень податків. А від населення отримали платежів на півтора мільярда. Ще приблизно стільки ж гравці ринку могли б отримати, якби чиновники масово почали купувати поліси. Від цього виграла б і держава, за рахунок поповнення бюджету, і  звичайні клієнти, бо якість послуг через конкуренцію зросла б.

Корисно знати : Обережно, страхова компанія. Нові хитрощі страховиків по КАСКО

Олексій Алейніков,  керівник департаменту страхової компанії  : " Из обязательного страхования существует страхование народных депутатов как ни смешно и сотрудников правоохранительных органов. Но там же какая проблема, государство пыталось их страховать, но оно не платит за них".

Нині парламентарі розробили 11 законопроектів про обов’язкове медичне страхування. Та далі розмов справа не пішла.

Чи потрібна Україні страхова медицина?

Експерти переконують: крига скресла б, якби приватним клінікам заборонили лікувати сильних світу цього без страховки, а можновладці купували поліси власним коштом. У 30-х роках минулого століття такий приклад показав, тоді ще кандидат у президенти Сполучених Штатів, Франклін Рузвельт. Він застрахував себе у 22-ох компаніях.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия чиновники страховка
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 782