Російським дітям заборонили просвітлюватися культурно.  У московських та петербурзьких театрах встановили  вікові обмеження на балет та оперу. Таке повідомлення з’явилося на сторінці спільноти "Культурологія" в одній з соціальних мереж. З повідомлення не зовсім зрозуміло, за яким принципом відбувався поділ на вікові категорії. Адже в Москві та Петербурзі  на одні й ті ж вистави обмеження різні. Так, у Великому залі Філармонії Санкт-Петербурга концерт із творів Рахманінова не можна дивитися дітям до 16 років.

Дивіться фоторепортаж: Как выглядит элитная московская школа

Самі музиканти, невідомо з яких причин підтвердили, що деякі кульмінації мають сексуальний підтекст. Також у Московському Большому театрі на оперу "Золотий півник", яка написана по мотивах дитячої казки, пустять лише дітей старших за 16 років, однак на дорослу історію "Євгена Онєгіна" дозволили приходити дітям від дванадцяти років. При чому в Санкт-Петербурзі, цю ж виставу дозволено відвідувати вже з шестирічного віку.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: россия театр искуство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 812