Вже у середу до України приїде чергова місія Міжнародного валютного фонду. Адже завершується попередня угода. Яку, офіційний Київ фактично провалив. Хоча дуже зацікавлений у її продовженні. Адже на наступний рік припадуть найбільші повернення попередніх кредитів - 6 із половиною мільярдів доларів. Якщо Нацбанк віддаватиме їх із резервів, Уряд -  за рахунок кошторису, то це призведе як до стрімкої девальвації гривні, так і невиплатам бюджетникам.  У 2012-му Україна з великими труднощами змогла повернути заледве чотири  мільярди. Уряд не має наміру підвищувати ціну на газ для населення  до завершення переговорів із Росією.

Читайте також : Россия поддерживает увеличение квоты Китая в МВФ

Всеволод Степанюк, економіст : " Стару програму, яка розроблювалась іншими людьми, яка розроблювалась в інших умовах, не варто продовжувати. Якщо взагалі продовжувати співпрацю з МВФ, то варто взагалі розроблювати іншу програму, де були б враховані побажання української сторони і так далі".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: угода нацбанк. мвф.
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 946