В її колекції чотириста светрів, які вона сплела своїми руками. Але, ця  83-річна бабуся не дизайнер і не власниця магазину. Речі вона створює вже шістнадцять років поспіль і всі до одного віддає притулкам для дітей-сиріт.

Вона не зірка реаліті -шоу, не політик, і не багатійка. Вона – жінка, яка знає, що таке співчуття. 83-річна мешканка  китайського міста Шанхая присвятила останні шістнадцять років свого життя безпритульним дітям. Старенька відкладала гроші з власної пенсії на придбання ниток. З 1996-го по 2012-й К’ю Жінжоу власноруч сплела чотириста светрів для сиріт.

Дивіться також : В Україні стане менше сиріт

К’ю Жінджоу, плете светри для сиріт : " Колись давно я побачила по телебаченню програму про дітей, які живуть в притулках.  Розповідали про жінку, прикуту до інвалідного візка, яка все одно щомісяця помагала дітям-сиротам. Мене це дуже зворушило. І я подумала, що також можу зробити щось корисне для суспільства.  Тож вирішила, створю щось своїми руками. І почала сплести светри, роблю це досі".

Свою справу старенька робить з любов’ю. Вона навіть почала виписувати спеціальні видання, в яких знаходить нові візерунки для светрів. Її завзятістю вже зацікавилися сусіди та друзі. Всі несуть бабусі нитки та спиці. А дехто навіть просить дати уроки, аби продовжити її справу.

Читайте також: Украинцы ежегодно усыновляют около двух тысяч детей

Шу Клоу, сусідка :  "Те, що робить ця жінка просто чудово. Я теж вирішила приєднатися. У мене було багато ниток. Я всі їх віддала їй. І зараз вчуся плести".

Сама ж старенька зізнається: скоро зима, і їй стає світліше на душі від того, що вона знає – дітям у притулках буде тепло.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: китай дети одежда сироты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1297