У Штатах померла найстаріша людина на планеті. Американка італійського походження Діна Манфредіні, якій виповнилося 115 років, тішилася цим званням і записом у Книзі рекордів Гіннеса усього два тижні, після смерті попередньої довгожительки 116-річної Бессі Купер. Манфредіні емігрувала з Італії до Америки у  1920-му.   Більшу частину життя вона була домогосподаркою і виховувала дітей, а в похилому віці почала підпрацьовувати прибиральницею у приватних будинках.

Цікаво знати : Жители США тратят всё больше и больше денег на Apple

Тепер титул найстарішої людини на Землі перейшов до японця Дзіремона Кімура, який з’явився на світ - 19-го квітня 1897-го року. Він - останній із нині живих чоловіків, хто народився до початку 20-го сторіччя. Дзіремон Кімура 40 років прослужив листоношею, а потім до 90-та працював на своїй фермі.  Нині чоловік більшу частину часу проводить удома, але намагається підтримувати фізичну форму: встає рано вранці і робить вправи на велотренажері. Секрет свого довголіття Кімура пояснює тим, що дуже серйозно стежить за харчуванням і ніколи не переїдає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: смерть старение сша.
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1782
Загрузка...
Загрузка...