Один з найчистіших та найбільших діамантів світу перейшов до нового власника. Камінчик із королівським ім’ям "Ерцгерцог австрійський Йосиф" продали з аукціону дому Крістіз. Покупець побажав залишитися невідомим.

У Швейцарії відбувся коштовний продаж століття. З молотка пішов один із найбільших в світі діамантів "Ерцгерцог австрійський Йосиф". За 21 із половиною мільйон доларів. Остаточна ціна перевищила очікування організаторів торгів. Стартову встановили на рівні 15-ти мільйонів. Нинішня вартість діаманта втричі вища, ніж та, за яку придбав коштовність її колишній власник у 1993-му році. Ім’я нового володаря "Діаманта імперії" не називають. Але відомо, що він планує презентувати прикрасу музею.

Читайте також : ФГИ снова попытается продать бывшую алмазную фабрику

Альфредо Моліна, колишній хранитель "Діаманта імперії" : " Я сердечно вітаю нового власника цього коштовного каменя. Він придбав не просто прикрасу, а відтепер володіє важливою частиною світової історії".

Діамант імперії на 76 каратів видобули в шахті індійського міста Голконда. Його подарували герцогу австрійському Йосифу на початку 20-го століття.

Италия разместила облигации на пять миллиардов евро

Франсуа Куріель, організатор аукціону : "Це один з найчистіших цільних діамантів такого розміру в світі. Не дивно, що його вартість щороку зростає. Загалом коли на ринку з’являється така коштовність, охочих її придбати чимало, але щастить лише комусь одному".

Діамант імперії став топ-лотом щорічного аукціону коштовностей  дому Крістіз. Загалом з молотка пішли двісті п’ятдесят прикрас. Загальна сума прибутків від розпродажу – сімдесят п’ять мільйонів доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: аукцион швейцария диаманты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1174