"Чорну п’ятницю" пережили, тепер триває "Кіберпонеділок".  У Штатах сьогодні черговий день купівельного шаленства. В Кіберпонеділок американцям традиційно пропонують безліч товарів он-лайн з велетенськими знижками. Власники інтернет- магазинів чекають на справжні жнива. Адже за прогнозами аналітиків, цього року в кіберпонеділок американці витратять до двох мільярдів доларів, що на 12 відсотків більше, аніж торік. До того ж, як відзначають фахівці, п'яту частину цієї суми виділять на придбання смартфонів.

Дивіться також : "Чорна п'ятниця": Хтось зі знижкою, а хтось із гіпсом

Найбільш щедрими в кіберпонеділок виявилися ювелірні інтернет- магазини. Вони пропонують знижки до сімдесяти відсотків. Далі в списку крамниці з технікою. Тут ціни знизили наполовину. Сорок процентів від першочергової вартості зняли в магазинах одягу, а в іграшкових - тридцять відсотків. "Кіберпонеділок" запровадили в 2005-му році, після того, як кілька тисяч людей провели акцію протесту проти довжелезних черг у бутіках і торговельних центрах на "чорну п’ятницю". Власники інтернет- крамниць мобілізувалися практично миттєво та запропонували обуреним американцям скуповуватися в мережі.магазин

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: магазин распродажа сша
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1031