Третій і останній етап теледебатів між кандидатами на посаду американського президента відбудеться сьогодні в штаті Флорида. Для Міта Ромні та Барака Обами це останній шанс здобути підтримку якомога більшої кількості виборців. Поки що зберігається інтрига. Соціологічний рейтинг обох кандидатів  - ідентичний.

Читайте також: Обама и Ромни готовятся к решающему раунду дебатов

Сьогодні для кандидатів у президенти Сполучених Штатів вирішальний день. У місті Бока-Ратон, штат Флорида, Барак Обама та Міт Ромні втретє та востаннє зустрінуться на теледебатах. Говоритимуть про зовнішню політику Америки. За прогнозами аналітиків, цей раунд найменше вплине на рейтинг та  результати президентських перегонів.

 Джон Х’юдак, аналітик : "Попередні два рази кандидати висловлювалися з приводу економіки та внутрішньої політики країни. Це турбує електорат більше, ніж зовнішньополітичні відносини. Тож і власний вибір,  певно, - вже зробили за результатами двох попередніх раундів дискусії".

Обама с трудом победил на президентских дебатах

Нині явного фаворита в передвиборчих перегонах соціологи так і не виявили. За останніми даними опитувань,  кожного з кандидатів у президенти підтримують по сорок сім відсотків американців. Нагадаємо:  вибори глави держави в Сполучених Штатах Америки призначені на шосте листопада.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: рейтинг сша обама дебаты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1019