У день виборів американські крамниці та ресторани вирішили підтримати активність електорату. Заклади цілий день пропонують  клієнтам спеціальні знижки та навіть безкоштовні страви. Для того, щоб скористатися вигідною пропозицією, американцям достатньо просто показати у магазині або кафе спеціальну наліпку із написом "Я проголосував". Такі видають на кожній виборчий дільниці країни. Пред’явивши її, громадяни Сполучених Штатів навіть зможуть винайняти авто за півціни. А ось жителям постраждалого від урагану "Сенді" Нью-Йорка дозволили голосувати на будь-якій дільниці, а не за місцем прописки.

Читайте також : На выборах в США проголосовали первые избиратели

Ендрю Рівз, волонтер на виборах у Нью-Йорку : " Місту, яке зазнало такої страшної природної катастрофи, як ураган, зараз не до формальностей. Люди мають право на волевиявлення і ми зробили так, аби не створювати для них зайвих проблем".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша выборы скидки акция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 656