Америка офіційно розпочала різдвяний період. У Нью-Йорку запалили головну ялинку країни. Пухнаста красуня, яку встановили в Центрі Рокфеллера, традиційно приваблює тисячі відвідувачів. Вона сяятиме до шостого січня.

У Сполучених Штатах офіційно розпочали різдвяний період. У Нью-Йорку запалили вогні на головній ялинці країни. Двадцятиметрову красуню, яка нині стоїть у торговому центрі "Рокфеллер плаза", убрали у тридцять тисяч ламп та гірлянд. А на верхівку почепили велетенську зірку, діаметром три метри і  заввишки 250 кілограмів, прикрашену кристалами Сваровські. 

Це цікаво : Как выращивают новогодние елки в Америке

Подивитися на те, як запалюють вогні зібралися тисячі американців. Вони також прослухали концерт за участі відомих виконавців та гуртів.

П’єро Бароне, глядач :  "Ми обожнюємо Нью-Йорк. Особливо у цей період, взимку, коли наближаються  різдвяні свята".

Читайте також : Чем пугают женщин новогодние праздники

Г’янклуга Гілоб, глядачка :  "Подивіться на всі ці чудові вогні. Це так емоційно. Нарешті настала краща пора року".

Святкову ялинку у центрі Рокфеллера вважають однією з найбільш відвідуваних у світі. Її вогні традиційно сяють до самого кінця святкового сезону – 6 січня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша елка праздник
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1844