Тепло дадуть, як морози вдарять.  У столиці ще майже вісімсот будинків без опалення. Частина - через прориви мереж. Аби їх швидше латали у КМДА навіть систему спостереження запровадили. Проте комунальників таке нововведення поки мало стимулює.

Столичні садочки, школи  та заклади соціального захисту уже всі з теплом. Повільніше справа йде із лікувальними та культурними установами. Але то не біда, вважають столичні чиновники. До холодів, мовляв, встигнуть.

Дивіться також: У Києві без гарячої води - 158 будинків

Олександр Попов, голова КМДА : " Практично включене все місто і переходимо до наступного етапу - це реагування на будь-які аварійні ситуації, які, на жаль, протягом опалювального сезону ще будуть відбуватися".

Проте частина мешканців ще мерзне. Не підключено  майже вісімсот житлових будинків. Одні - заявки на підключення не подали. До інших - тільки подали тепло, як труби прорвало. А щоб їх швидше комунальники латали, чиновники будуть за ними стежити - в он-лайн режимі.

Слідкувати будуть не за всіма робітниками, а лише за тими, хто не вкладатиметься в строки.

Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА : " Це буде виглядати слідуючи чином: на ранок ми маємо проблеми по якихось адресах, ми направляємо туди мобільну групу, вона виставляє камеру і ми в режимі он-лайн можемо контролювати ситуацію по ремонту. Я бачу, що людей там не хватає".

Обійшлося таке устаткування міському бюджету в сорок чотири тисячі гривень.  У Подільському районі досі холодно.

Корисно знати: Як примусити комунальників повернути тепло?

Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА : " Працювали тут, у суботу працювали цілий день, в п’ятницю  працювали цілий день. Опалення так - появилось, виключили".

Біля ями -  ні камер, ні комунальників. 

Уляна Дрючкова, журналіст : " Через схожі ділянки ще більше сотні будинків у Києві залишаються без гарячої води та опалення. Ліквідовувати аварію комунальники мають протягом 12 годин. Проте тут, схоже, не поспішають. Жоден робітник нам на очі не потрапив".

Украина на 85% обеспечена счетчиками тепла

На руку комунальникам і погода. Тільки потепліло - вони одразу температуру у батареях і зменшили.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: отопление квартиры трубы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 745