У столиці подорожчав хліб. За батон "Київський" у магазинах відтепер просять на 34 копійки більше - три вісімдесят чотири. За буханець "Українського столичного подового" - чотири  шістдесят вісім. Раніше він коштував чотири гривні рівно. Щоправда, ці сорти не належать до соціальних, ціни на які обіцяли не підвищувати. Хоча Київхліб і звертався з такою пропозицією до КМДА. Але в мерії запевнили: підстав для цього немає. Те саме заявили і в профільному міністерстві.

Читайте також : Хлеб в Киеве все-таки подорожал

Микола Верницький,  експерт аграрного ринку: " Якщо ми подивимося динаміку цін на соціальні сорти хліба і динаміку цін на зерно.  Ми побачимо, що ніякого зв’язку між ними немає. Тому що ціни на соціальні сорти хліба стримуються. вже достатньо давно. вони суттєво не зростали років 4-5-ть.у той час як зерно за останні 3-4-ри роки майже вдвічі підвищилося в ціні".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: цена хлеб подорожание агро
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 867