Півсвіту за підводне царство. У столиці показали дизайнерські акваріуми, рідкісних креветок та навіть риб, які люблять людей. Творці поставили собі за мету розвинути в українців смак та прищепити  любов до аквадизайну.

Уляна Дрючкова, журналіст :  " Карпатська осінь, кримські стежки і навіть місяць 2050 року. І все це в акваріумі. У столиці змагаються за звання кращого аквадизайнера. Робіт небагато - лише дев’ять. Проте ідеї втілювали виключно професіонали".

Це модно, красиво і дуже корисно для настрою! В Україну йде мода на дизайнерські акваріуми. Житло для рибок Григорій, за професією стоматолог, будує уже більше п’яти років. Його роботи ставали кращими на всесвітніх конкурсах. Зараз це - підводна осінь. 

Дивіться фоторепортаж : Сколько стоит сделать в аквариуме Луну или Карпаты?

Григорій, аквадизайнер : " Рибка буде імітувати ніби листочки пожовтілі, впали з дерева, вітром підхопилися і полетіли над гірською річкою".

Спершу ескіз, а лише потім до можна братися до роботи. Каміння хлопець збирав у Карпатах, рослини та риб підбирав уже в Києві. А компонував  - уже самій виставці.

Григорій, аквадизайнер : " Я використовував в основному швидкоростучі довгостебельні рослини. Вони в принципі між собою компонуються. Є ще повільно ростучі. В них зовсім інша форма листка, вони масивніші, їх в такій масштабній композиції  важко використовувати".

Сергій свою роботу також збирав   по всій Україні.

Сергій, аквадизайнер : " Я буквально неделю тому из Крыма, поэтому я еще под впечатлением и создал эту работу.  Если я участвую в международном конкурсе, я могу думать над композицией целый год".

Новорічний корпоратив: Акваріум з русалками чи свято своїми силами?

Одесит Ігор до Києва привіз своїх особливих рибок. Вони у нього - інтелектуали і дуже комунікабельні

Ігор, розводить дискусів : " Моя рыба чем отличается, хочу сразу сказать, рыба всегда идет на контакт, вот она всегда контактна. Вот, вы понимаете. Она живая, она любит контактировать, я стараюсь,  чтобы не только люди ее любили, но и она любила людей".  

Розводить риб Ігор уже близько шістнадцяти років. Жартує, що його риби на нього навіть схожі.

Ігор, розводить дискусів : " Дискус - рыба многогранная. Масса вариаций и окрасок, не зря его называют королем аквариумных рыб. Популярность потому, что это король рыб.  Который не так просто даётся навыкам  и где-то присутствует усилие, чтобы их содержать".

Виставка – конкурс  триватиме до суботи. Кращій роботі -  грошовий приз, професійне обладнання  і кришталевий акваріум.

Дивіться відео : В Сіднеї відкрили оновлений акваріум

Ірина Зайцева, член асоціації акваріумістів : " Оценить правильность построения композиции, вот общее впечатление, то есть каждый несет какую-то идею. Будет оценена правильность организации пространства. Будет оценено соответствие подбора растений и подбора рыб, будет оценивается композиция, возможность ее существования".

 Аквадизайн - річ витратна. Тож в Україні поки залишається  красивим і рідкісним витвором мистецтва.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: дизайн рыба выставка аквариум киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1329