І себе показати, і на людей подивитися. Вітчизняний бомонд засвітив... персами та оригінальними костюмами на щорічній Карнавалії. Ідей не бракувало. Тут і маркізи, і довгоноси, і справжні україночки

Лучшие костюмы Венецианского карнавала 2013 года

Ірина Кононенко, журналіст : " Основна тема цьогорічної Карнавалії петриківський розпис. Утім візерунок можна побачити не лише на вбранні гостей. Його можна намалювати ось на такому панно. Зараз домалюємо наш візерунок. Беру пензель і ось так, додаю останніх штрихів. ось така вийшла картина".

Тетяна Логуш, організатор "Карнавалії" : " Я поясню чому Петриківка.  Цього року петриківський розпис є претендент на включення до цього довгого списку на нематеріальну культурну спадщину".

 Це один із рідкісних випадків, коли деякі гості дотрималися дресс- коду. Підбирали вбрання ретельно і залюбки.

У Бразилії вирує карнавал

Тетяна Логуш, організатор "Карнавалії" : " Кожна людина хоче перевтілення , кожна людина хоче цієї казки. Жінки дзвонять уі кажуть я так мріяла про такий капелюшок і я нарешті його одягну".

Наталія Лук'янець, головний редактор журналу : " Так как пригласительный был в красных тонах я решила красный сделать основным цветом своей одежды. Отталкивался я от жилета. У меня был такой прекрасный жилет с косой я решила сделать в образе варвара-краса длинная коса".

А ось співачка Ольга Ушитко осучаснила стародавній гуцульський костюм. Обрізала спідницю. Додала прикрас, щоб привернути увагу.

Ольга Ушитко, гостя вечора, співачка : " До речі зроблене своїми руками. У нас на західній Україні дівчата повинні вміти окрім готувати традиційні українські страви повинні вміти вишивати і з бісеру робити ось такі ґердани".

В США неизвестный открыл стрельбу на карнавале

Цього року Карнавалія мала два відділення. Один присвячений українським національним костюмам і танцю. Та класичне бальне відділення. Правда, під супровід сучасних українських пісень благородна Карнавалія перетворилася на гулянку. Віденського вальсу дочекалися лише одиниці.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда киев-city карнавалия
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1678
Загрузка...
Загрузка...