Малі, та бистрі. У столиці провели змагання з автомодельного спорту. На трасу вийшли моделі міні-Z. Прості - зовні й начинені -всередині.

Тетяна Наконечна,  журналіст : " Ця крихітка важить усього 190 грамів. І на перший погляд схожа на звичайну дитячу машинку. Насправді ж модель в деталях копіює дорослий автомобіль і розвиває швидкість до 140 кілометрів на годину".

Помірятися спритністю із хлопцями прийшла і восьмирічна Софійка. У власних силах, учасниця не сумнівається, каже, таку машину, як у неї, ще пошукати треба.

Софія Киштимова,  учасниця змагань : " Це машинка, модель Lamborghini. В світі вона сама швидкісна і вона дуже рідка".  

Цікаво знати : Украинские автомобили могут подорожать

Свої моделі учасники замовляють із-за кордону. Імпортні - надійніші, пояснює восьмирічних Олексій.

Олексій Голубок , учасник змагань : " Это нам привозят с таких далеких стран, почему, потому чтоб они были качественные, чтоб они не сразу разломались".

Його авто коштує дві тисячі гривень. Плюс витрати на запчастини та акумулятори. Утім батьки хлопчика його хобі фінансують залюбки.

Таїсія Климюк,  мама Олексія : " Мне очень нравится занятие сына и мне нравится, как он к этому относиться. Не надо его уговаривать идти на занятия. Я просто считаю, что в этом виде спорта ему ничего не грозит,  но большую машину, я не знаю, отпущу я его или нет".

Jaguar вирішив повернути "механіку"

На таких завзятих авто моделювання і тримається, кажуть організатори.

Ігор Дуженко , організатор змагань : " Сейчас это подымается за счет энтузиастов, за счет групп людей, которым это нравится, они этим занимаются в свое удовольствие".

Після юних перегонів на трасу виходять більш досвідчені учасники. Та і їм не все вдається з першого разу. Надто вже примхлива ця техніка.

Віктор Литвиненко , учасник змагань : " Были сложности с электроникой, она отключалась два раза. Она просто пару секунд постояла и поехала дальше, а бывает так, что надо брать паяльник, паять провод".

Під час заїзду головне - вправно маневрувати на поворотах, щоб не врізатися у бордюр, і сусіда не зачепити. Левова частку роботи - програма робить сама.

Корисно знати : Volkswagen запустил авто для меломанов

Віктор Литвиненко , учасник змагань : " Она программируется, все это настраивается, можно настроить скорость.  Есть чип, который считает круги на трасе и время также очень важно - резина, есть разная, под разную температуру".

Конструкторські навички краще опанувати самому, розповідають учасники. Це розвиває логіку та моторику. Але якщо знайти підхід до моделі не вдається, її можуть скласти чи відремонтувати у спеціальній майстерні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: гонки машина соревнования
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1565