Хрещатиком пройшли більше ніж сотня Дідів Морозів. Парад влаштували, аби передати вифлеєський вогонь скаутам. Його понесуть  до дитячих будинків, садочків та малозабезпечених сімей.  Упродовж місяця волонтери  перехоплювали листи, які діти надсилали Діду Морозу. Кажуть, малеча не надто вимоглива. Інша річ дорослі.

Валентина Маруняк, волонтер : " Дорослі квартири, ноутбуки, комп’ютери, а маленькі звичайно просили якихось іграшок".

П’ятирічна Настя щороку пише Новорічному Діду. Тож він завжди знає, що принести. Однак тепер бажання не з простих.

Це цыкаво : Сколько можно заработать Дедом Морозом в новогодние праздники

Ольга та Настя Григор'єви, мати і донька : " В цьому році Настя, що тобі хочеш щоб Дід Мороз приніс?  Зуба. У неї випав зуб і вона просить у Діда Мороза зуба, ну не знаю в цьому році Дід Мороз буде дуже думати що подарувати".

А ось Ангеліна попросила щастя. А потім вирішила, для певності, ще й через телебачення звернутися до Діда Мороза. Раптом цей не справжній.

Ангеліна Кравченко, киянка : " Я хочу себе просто щастя і ніякий подарунок, для мене щастя щоб у нас вся сім’я була, щоб був тато з нами, потому  що моя мама розійшлася".

Hand-made подарки к Новому году

І насамкінець винесли таки Віфлеємський вогонь миру. Взяте із символічного місця народження Ісуса Христа полум’я вже 25 років подорожує світом, із міста до міста. Протягом місяця члени скаутської організації відвідуватимуть багатодітні малозабезпечені сім’ї, дитячі будинки та школи-інтернати. Вони приносять не тільки символічний вогонь, а й справжні подарунки.

Юлія Ліщенко, волонтер : " Ми не лише вітаємо їх подарунками,  ми вчимо їх робити ці подаруночки власними руками, проводимо різні майстер класи по виготовленню іграшок, по виготовленню привітальних листівок".

Как заработать на Новый год 2013: Топ-7 новогодних профессий

Кажуть, дітям не завжди важливий сам подарунок, головне - увага.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: парад дед мороз новвый год
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1178
Загрузка...
Загрузка...