Верховна Рада дозволила влаштовувати відеоконференції під час судових засідань. Процес у такому режимі можна проводити у господарських, цивільних і адміністративних справах.

Тепер не відхилятимуть клопотання з проханням взяти участь у суді за допомогою технічних засобів відозв’язку. Запит необхідно надіслати не пізніше ніж за 7 днів до засідання.

Дивіться сюжет: Дзеркало з функцією доповненої реальності

Відповідно до закону відео мають записувати. Носій будуть долучати  до матеріалів справи.

Автори документа кажуть: досвід участі в судах у режимі відеоконференції виправдав себе в багатьох країнах. У Росії така практика існує вже 10 років. За словами депутатів, норма про відеоспостереження вже є в новому Кримінально-процесуальному кодексі.

Сергій Міщенко, голова комітету ВР з питань правосуддя: "Недоцільно його приймати і ставити протиріччя з новим кримінально-процесуальним кодексом, тоді треба змінювати процес, Кримінально-процесуальний кодекс, який прийнятий. І посилатися на якісь закони".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: суд закон работа видеоконференции
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1588