Мало - не значить погано. Це на власному прикладі довів скульптор із Тайваню. Чоловік спромігся виготовити дві міні-фігурки Санта - Клаусів, розміром не більше ніж пів міліметра. Обидві скульптурки розмістилися на грифелі одного стандартного олівця.

Неозброєним оком ці витвори мистецтва не побачиш. Скульптор із Тайваню створив мініатюрні фігурки Санта-Клаусів, та розмістив їх обох на одному грифелі простого олівця. Скульптурки по пів міліметра заввишки і стільки ж завширшки. Помилуватися цією "ювелірною" роботою  можна хіба що за допомогою лупи.

Корисно знати :  Зустріти Новий рік за $1000 можна і на лижах, і під пальмами

Ченг Фогнг-Шин, митець : "Працювати над такою скульптурою так само важко, як і розгледіти її. Найважча частина  - розмалювати  фігурки у відповідні кольори. Намалювати червоний одяг, розфарбувати мішок із подарунками. Щоб мати на все це терпіння, необхідно справді любити свою роботу".

Таких мініатюрок майстер створив усього дві. На виготовлення кожної витратив по тридцять днів.

Ченг Фогнг-Шин, митець : " Перші десять спроб створити міні-скульптурки Санта-Клаусів для мене завершилися провалом. Але останні дві – вийшли просто чудово".

У Японії Санта Клаус плаває під водою

Виготовляє мініатюрні фігурки тайванський митець уже тридцять років. Щоправда, завжди сприймав це захоплення, як хобі. Нині, у віці п’ятдесяти семи років, коли чоловік вийшов на пенсію, він вирішив присвятити цьому заняттю решту свого життя.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: скульптура тайвань санта клаус
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1891
Загрузка...
Загрузка...